Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Erzin Gökdere Mardin’i 34-32 mağlup etti...

      Adil Coşkuner-Erzin

      Hatay’ın bayan hentbol 2 ligdeki tek temsilcisi Erzin Gökedrspor kendi saha ve seyircisi önünde konuk ettiği Mardin sporu iki farklık skorla mağlup etti.

 

      Erzin İlçe Spor salonunda oynanan karşılaşmada grubun güçlü takımı Mardin  spor ile ilk dakikalardan itibaren dişe diş mücadele veren ev sahibi Gökdere Bayan Hentbol takımı rakibinin savunmasından sızarak attığı sayılarla ilk yarıyı 17-15 önde kapattı.  

 

      Her geçen gün hentbol sporuna ilginin arttığı Erzin’de kısa sürede oluşan Gökdere taraftarı da takımına maç boyunca destek verdi. Hentbol severlerin ilgi ve heyecanla izledikleri karşılaşmanın ikinci yarısında da centilmence tezahüratlarla Gökdere’nin bayan hentbolcularına moral desteğinde bulundu.

 

      İkinci 30 dakikalık yarıda rakibini iyi kontrol eden, zaman zaman açık veren ev sahibi Gökdere sporcuları, yediği her golün karşılığını vererek üstün sürdürdüğü karşılaşmayı yine üstün tamamlamayı bildi.

 

      Her 2 takım oyuncusuna, 2 kırmızı kart gösteren hakeme seyirciler ıslıkla tepki gösterdi. Maçın son anına kadar her an skorda dengenin değişebileceği karşılaşmada, arkasına aldığı taraftar desteğiyle Gökdere Spora salondan 34-32’lik galibiyetle çıktı.  

 

      Konuk ettiği grubun güçlü ekibi Mardin sporu mağlup ederek puanını 8’e yükselten Erzin Gökdere spor sıralamadaki ikincilik yerini korudu.

 

 


08.01.2017 17:03:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida