Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

HBB’den Vatandaşa Ücretsiz Ulaşım

Büyükşehir Belediyesi, Hatay halkının toplu taşıma araçlarındaki ulaşım kolaylığını, rahatlığını ve güvenliğini sağlamaya yönelik attığı adımlara Antakya’da yeni hastaneye ücretsiz ulaşımı ekledi. Uygulama vatandaştan takdir gördü.  

 

Antakya’da hizmete açılan Hatay Devlet Hastanesi güzergâhına 6 adet yeni otobüsü vatandaşın hizmetine sunan Büyükşehir Belediyesi, Hataylıların yüzünü güldürdü. HBB Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri, bölgedeki rehabilite çalışmalarını tamamlayarak, engelli vatandaşlar için de uyumlu olan yeni araçları 31 Ocak tarihine kadar ücretsiz olarak Hataylılara hizmet vereceklerini bildirdi.

 

HATAY HALKI UYGULAMALARDAN MEMNUN

Yeni hastanenin açılmasıyla birlikte ilçenin farklı noktalarından hastaneye ulaşımı güvenli ve sürekli kılmayı amaçlayan Hatay Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlardan olumlu tepkiler aldı.

 

Hatay’daki ulaşım sıkıntısını sıfıra indirmek için bu yıl da yoğun mesai harcayacaklarını belirten HBB ekipleri, vatandaşların mutluluğu için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

 


08.01.2017 18:23:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida