Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Karaağaçspor U15’de Erken Şampiyonluk Sevinci

2016-2017 Futbol Sezonu Hatay Amatör Küme Gençler liginde Karaağaç Spor’un C grubundakiU-15 takımı Arsuz Uluçınarspor’u 8-0’lık skorla yenerek sezonun bitimine iki hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.

 

Hafta sonu İskenderun Beş Temmuz dış sahasında U-15 ligi C grubunun güçlü ve iddialı ekibi Karaağaçspor, Arsuz Uluçınarspor ile karşılaştı.

 

Eerdi Uysal, Ayhan Sağıroğlu, Gökhan Karasu Hocaların öğrencileri, oynanan maçta adeta fırtına gibi esti. Karşılaşmada rakibine her iki yarıda goller yağdıran Karaağaçspor maçı 8-0’lık farlı skorla kazandı.

 

Liğ'in Bitimine İki Hafta Kala Şampiyonluğunu İlan Etti. Maç sonrasında U15 futbolcuları soyunma odasında şampiyonluğu iki hafta önceden ilan ederek adeta coştular.

 

Karaağaçspor’da rahmetli (Küçük Yavuz) Yavuz Türkölmez’dan bayrağı alan Erdi Uysal Ayhan Sağıroğlu, Gökhan Karasu Hocaların öğrencileri U17'den sonra U-15 de, sezonun bitimine iki hafta kala şampiyonluğunu garantileyerek camiaya büyük sevinç yaşattı.

 

 


09.01.2017 19:46:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida