Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Soğuk Kış Günleri de Dışarıda Sabahlıyorlar!

Hatay’ın İskenderun ilçesinde yaşamlarını sokakta geçiren bazı vatandaşlar tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yaşanan dondurucu soğuklara rağmen dışarıda sabahlamaya devam ediyorlar. 

 

İskenderun kent merkezinde yaşamlarını parklarda sokaklarda sürdürmeye çalışan evsiz kalan çaresizlik içerisinde bulunan bazı vatandaşlar, suların bile donduğu kara kış günlerinde de yaşama tutunmaya çalışıyorlar.

 

Gündüz parklarda, zaman geçiren ancak kalacak yeri olmayan iki vatandaş, birer battaniye ile İskenderun Kaptan Mehmet Paşa Camiinin abdest alınan bölümünde sabahlamayı sürdürüyor.

 

Bu durumu gören çok sayıda vatandaş yetkililerle ilgilileri göreve çağırarak, en azından kış gecelerinde sıcak bir ortamda başlarını sokabilecekleri bir yerlere yerleştirilmesi gerektiğini ifade ederek bu insanları özellikle dondurucu soğuklarda sokakta kalmaları halinde yarın çok geç olabileceğine dikkat çekiyorlar.

 

 


10.01.2017 11:57:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida