Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

İsdemir’e SASA Tecrübeli Genel Müdür…

İsdemir Genel Müdürlüğü görevine Sabancı Holding bünyesinde faaliyet gösteren SASA Polyester Sanayi A.Ş.'nin Genel Müdürü ODTÜ mezunu Makine Mühendisi Toker Özcan atandı. 

 

OYAK Erdemir Şirketler grubu bünyesinde yer alan İsdemir A.Ş’nin Genel Müdürü Recep Özhan’ın vefatıyla boşalan görev, İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Şafak Çapar bir süredir yürütülüyordu. OYAK Yönetimi, Erdemir Şirketler Grubu Genel Müdürlüğü ile İsdemir Genel Müdürlüğüne birer atama gerçekleştirdi.

 

OYAK Yönetimi, Sabancı Holding bünyesinde faaliyet gösteren SASA Polyester Sanayi A.Ş.'nin Genel Müdürü Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezun Makine Mühendisi Toker Özcan’ı İsdemir Genel Müdürlüğü görevine atadı.

 

Edinilen bilgiye göre, Toker Özcan, 1992'de makine mühendisi olarak çalışmaya başladığı SASA'da 20 yıl boyunca neredeyse bütün birimlerde çalıştıktan sonra genel müdürlük görevine getirilmişti. 1988 yılında ODTÜ'de 1'inci sınıfta okurken Sabancı Holding’e başvurup 3 yıl süreyle bugünün asgari ücreti kadar burs alan ve okul bittikten sonra da1992’de burada makine mühendisi olarak işe başlayan Toker Özcan 24 yıl önce giriş yaptığı SASA’ya Genel Müdür oldu, 2016 yılının sonuna kadar çalıştı.


10.01.2017 12:03:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida