Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

İKEM TEOG’da Adını Zirveye Yazdırdı!

İKEM Koleji 8 C sınıf öğrencilerinden Zeynep Ceritbinmez yapılan TEOG sınavlarında 120 soruya 120 doğru cevap verdi. Ceritbinmez’in başarısı Özel İKEM Koleji ve ailesini hem mutlu etti hem de gururlandırdı.

 

Özel İKEM Koleji kuruluşundan bugüne Hatay’da eğitim ve öğretim ile TEOG sınavlarında son yıllarda adını hep zirveye yazdırmanın haklı gururunu bir kez daha yaşadı.

 

Kasım ayında Türkiye genelinde gerçekleştirilen bir milyonu aşkın 8. Sınıf öğrencinin katıldığı TEOG’un ilk sınav diliminde, İKEM Koleji 8 C sınıf öğrencilerinden Zeynep Ceritbinmez 120 sorunun tamamını doğru cevaplandırma başarısı gösterdi. Ceritbinmez’in Türkiye birincileri arasında yer alması, başta öğretmenleri, okul idaresi, arkadaşları ve ailesini sevince boğdu.

 

İKEM Koleji kurucularından Levent Hakkı Yılmaz, sekizinci sınıf öğrencileri Zeynep Ceritbinmez’in soruların tamamına doğru cevap vererek TEOG Türkiye birincileri arasına girmesinin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek “İKEM Koleji kurulduğundan bugüne, SBS ve TEOG sınavlarında hep derece yapmıştır. Okulumuzun başarısı Türkiye’de birçok okulu geride bırakarak ilk 50 içerisinde yer almanın da gururunu yaşadık. 2016-2017 eğitim öğretim dönemindeki TEOG sınavlarının ilkinde yine öğrencimiz Ceritbinmez’in almış olduğu bu başarı tesadüf değildir. Bu İKEM Koleji’nin eğitim ve öğretim konusunda, sistemli ve disiplinli bir çalışma, iyi bir öğretim kadrosuyla elde edilmiş başarıdır” dedi. 


10.01.2017 16:38:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida