Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

SİMYA Okulları öğrencilerinden İGC’ye Ziyaret…

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Simya Okulları 8-A Sınıfı öğrencileri İskenderun Gazeteciler Cemiyeti'ne Kutlama Ziyareti yaptılar.

 

Öğretmenleri Ali Aslan ile birlikte İGC Basın Merkezi'ne gelen öğrenciler, İGC Başkanı Veysel Cıncık ve Yöneticiler tarafından karşılandılar. Başkan Veysel Cıncık, tarihi Basın Merkezi binasını öğrencilere gezdirdi, mini Basın müzesinde bulunan eski baskı makinelerini, gazetenin o yıllarda nasıl çıkarıldığını anlattı.

 

Öğrencilerin de sorularını yanıtlayan İGC Başkanı Veysel Cıncık, gazeteciliğin zor, meşakkatli, riskli bir meslek olduğuna dikkat çekerek  “Hakkını vererek yaptığın sürece inanılmaz bir manevi tat alırsınız. Halkın aydınlatılması gazetecinin temel görevidir. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı nedeniyle bizleri ziyaret etmenizden çok mutlu olduk. Size, arkadaşlarınıza ve tüm öğretmenlerinize teşekkür ediyoruz" dedi.

 

Öğrenciler, İGC Başkanına bir buket çiçek sundular.

 

 


10.01.2017 18:21:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida