Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

İskenderun BGS U19 Bu Yıl da Şampiyon…

Hatay Amatör Genç U19 liginde geçen yıl şampiyon olan Mehmet Kurt ve ekibinin başında bulunduğu İskenderun Belediye Gençlik Spor Kulübü, bu yıl da aynı başarıya imza atmanın gururunu yaşadı.  

 

Hatay Süper Amatör liginde geçen yıl kurduğu genç takım, kıl payı Bölgesel Amatör Ligine çıkmayı kaçıran İskenderun Belediye Gençlik Spor, bölgede isminden sıkça söz ettirmişti. Şampiyon olamayan geçen yılki takımın tüm futbolcuları Türkiye’nin değişik kulüplerinde yer buldu. Teknik Direktör Mehmet Kurt, Zeyni Özdemir ve Kenan Kurt, bu sezon başında da yeni bir ekip kurmak için kolları sıvadı.

 

İskenderun Belediye Gençlik Spor Kulübü Başkanı Levent Duman ile Sportif Direktör Levent Erköse’nin ciddi destekleri ülke futboluna genç ve kaliteli oyuncuların yetişmesine vesile oldu.

 

Sezon başında kurulan İskenderun Belediye Gençlik spor U19 takımı da, maçların bitmesine iki hafta kala şampiyonluklarını erken ilan ettiler. Oynadıkları 16 maçta 15 galibiyet, 1 mağlubiyet alan takım, önceki gün Payas spor’u 3-1 yenerek en yakın rakibine 7 puan fark attı.

 

Teknik Direktör Mehmet Kurt takım olarak çok iyi bir ekip olduklarının altını çizerek “Bunun karşılığını şimdi aldık. Bu konuda bizlere gece gündüz destek olan Başkanımız Levent Duman ve Spor Direktörümüz Levent Erköse’ye çok teşekkür ediyorum. Bizlere verdikleri destekler sayesinde takımı şampiyon oldu ve geleceğin yeteneklerini ülke futboluna kazandırmaya devem edeceğiz” dedi.


10.01.2017 18:35:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida