Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

İskenderun Ajansa 10 Ocak Kutlama Ziyareti

        İlçe Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin, bünyelerinde bulunan tenis Antrenörü Selma Bilgili ve Gençlik lideri Hatice Kurtkulak'la ziyaret ettikleri İskenderun Ajans ekibinin 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutladı.

 

      Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin, halkın haber alma özgürlüğüne 13 yıldır aralıksız katkı veren, ‘Doğru Habere Atılan İmza’ sloganıyla markalaşan İskenderun.Org ile 8. yılına giren Aylık Sektörel Ekonomi dergisini bünyesinde bulunduran İskenderun Ajans ekibini ziyaret etti.

 

      Beraberinde tenis Antrenörü Selma Bilgili, Gençlik lideri Hatice Kurtkulak ile İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin’i İskenderun Ajans sahibi Ufuk Aktuğ ve Genel Yayın yönetmeni Necati Yıldız konuk etti.

 

      10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla İskenderun Ajans sahibi Ufuk Aktuğ’a çiçek takdim eden Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin, tarafsız başarılı çalışmalarından dolayı tüm ekibe teşekkür ederek, günlerini kutladığını söyledi.

 

    Ufuk Aktuğ'da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,"Günümüzde gazetecilik her geçen gün daha da zorlaşmakta.Ekip olarak halkın haber alma özgürlüğünü sağlamak için büyük bir mücadele veriyoruz.Sizlerde Gençlik Merkezi olarak gerçekten çok güzel çalmışmalar yapıyorsunuz.Sizlerinde başarısının devamını diliyorum"dedi.


11.01.2017 12:44:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida