Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Ahmet Keskin MHP İlçe Yönetimini Ziyaret Etti…

Hatay Büyükşehir Belediye 3. Bölge zabıta müdürü Ahmet Keksin ve ekibi Milliyetçi Hareket Partisi İskenderun ilçe Başkanı ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  

 

MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt ile yönetimi Ahmet Keskin ile ekibini Parti kapıda karşıladı. Olağan genel kurulda güven tazeleyen Bozkurt başkanlığındaki yönetimini kutlamak istediklerini ifade eden Keskin, “Tüm siyasi partiler ile birlikte bulunduğumuz şehri daha iyi duruma getirmek için çabalıyoruz. Bu nedenle Büyükşehir Belediye Başkanımız Lütfü Savaş’ın da selamlarını getirdim” dedi.

 

Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak Başkanları Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın direktifleri doğrultusunda bölgenin ve ilin kalkınmasına katkı vermek için ekipleriyle birlikte gece gündüz çalıştıklarını aktaran Keskin, halka hizmet eden siyasi partileri de zaman zaman ziyaret ederek onlarla bilgi alışverişinde bulunmayı da ihmal etmediklerini söyledi.

 

MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt da, 3. Bölge Zabıta Müdürlüğü görevine Ahmet Keskin gibi değerli bir yöneticinin getirilmesinin bölge açsından büyük şans olduğunu vurgulayarak “Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ne zaman sorun ve sıkıntılar olursa hemen arıyoruz ve sağolsun kendisi de bizlere de hemen dönerek konunun çözülmesi için çabalıyor. Bu konuda Hatay Büyükşehir Belediye Başkanının yükünü ciddi anlamda aldığını düşünüyorum” diye konuştu.

 

 


11.01.2017 15:56:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida