Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Hakemlerden Jandarmaya Şampiyonluk Topu

Sarıseki Mahallesi Fuat Tosyalı spor komplesinde Hatay Amatör Gençler liginde Payasspor ile İskenderun Belediye Gençlik Spor U-19 şampiyonluk maçında hakemler Jandarmaya Jest yaptı.

 

Hatay Amatör Gençler ligi U19 grubunda mücadele eden İskenderun Belediyesi Gençlik Spor şampiyonluğunu iki hafta önceden Payasspor karşılaşmasında ilan etti.

 

Orta Hakem İsmail Çetin, şampiyonluk maçındaki futbol topunu alma geleneğini bozdu. Maçın orta Hakemi İsmail Çetin bitiş düdüğü ile birlikte Orta Hakem Çetin, yardımcı hakemler Oğulcan Yabanabat, Oğuz Yücel Aslan ve gözlemcisi Erdal Yabanabat maçın güvenliği için orada bulunan Jandarmaya Şampiyonluk topunu hediye ettiler.

 

Ülkenin ve halkın sigortası olan Tük Silahlı Kuvvetleri’nin mensupları jandarmaya iki kulüp de teşekkür ederken, Hakemler de ülkenin birlik ve beraberlik içerisinde bulunmasına katkı sağladığından dolayı, şampiyonluk maçı futbol topunu Jandarmaya hediye etti.

 

Bu jest karşısında oldukça duygulanan jandarma da maçın hakemlerine teşekkür etti.


11.01.2017 17:18:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida