Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Küçük Sultanların File Mücadelesi Heyecanı…

İskenderun’da İlk ve orta dereceli okullar arası voleybol müsabakaları İlçe Gençlik ve Spor Salonunda oynanan karşılaşmalarla başladı. Filelerin küçük sultanlarının maçlardaki mücadelesi coşkulu ve heyecanlı geçti.   

 

Küçükler kategorisinde ilk maçta Hanife Uysal Ortaokulu’nun rakibi Emine Saadet Çarmıklı Ortaokulu’nun sahaya çıkmamasından dolayı oynanmadı. Günün ikinci maçı ise Doktor Gani Bahadırlı Ortaokulu ile Hayriye Can Kireççi arasında oynandı.

 

Kız Voleybol takımları maç öncesi galibiyet sözü verirken ilk kez sahaya çıkmanın da heyecanı dikkat çekti. Gani Bahadırlı Ortaokulu Beden eğitimi öğretmeni Murat Dönmez’in talebeleri oynanan maçta iyi bir performans ortaya koydular.

 

Maçta rakibi Hayriye Can Kireççi Ortaokulunu ilk iki seti önde kapatarak 2-0 yenen Dr. Gani Bahadırlı sahadan galibiyetle ayrılan taraf oldu. Yeni kurulan Dr. Gani Bahadırlı Ortaokulu voleybol takımının aldığı ilk başarı öğrenciler kadar okul idaresini de sevindirdi.

 

Günün son maçı ise İnönü Ortaokulu ile Namık Kemal Ortaokulu arasında oynandı. Maçta ilk her iki takım birer set önde kapatırken, üçüncü seti kazanan İnönü Ortaokulu karşılaşmadan 2-1 galip ayrılmasını bildi.

 


11.01.2017 17:47:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida