Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Nejat Erdoğuş 96 Yaşında Vefat Etti!

İskenderun’da uzun yıllar inşaat sektöründe faaliyet gösterdikten sora emekliye ayrılan Yüksek Mimar-Mühendis Nejat Erdoğuş 96 yaşında vefat etti.

 

Türk siyasi tarihinin önemli isimleri Necmettin Erbakan, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ve 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’la yakın dönemlerde aynı okuldan mezun olan Yüksek Mimar ve Mühendis Nejat Erdoğuş tedavi gördüğü Özel Gelişim Hastanesinde yaşama veda etti.

 

Türkiye’nin birçok şehrinde ve İskenderun’daki inşaatlarda imzası bulunan, Yüksek Mimar-Mühendis Nejat Erdoğuş’un vefatı başta ailesi olmak üzere, tüm sevenlerini, meslektaşlarını derinden üzdü.

 

96 yaşında hayata gözlerini yuman Yüksek Mimar ve Mühendis merhum Nejat Erdoğuş’un cenazesi yarın (Perşembe) günü öğlen namazına müteakip Kaptan Mehmet Paşa Camiinden kaldırılarak Çankaya Mezarlığı’nda toprağa verileceği bildirildi.

 

60 yıllık hayat arkadaşı Şerife Saadet Erdoğuş’u 7 yıl önce kaybeden, Merhum Nejat Erdoğuş iki kız babasıydı. Merhum Erdoğuş’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz. İskenderun.Org. 


11.01.2017 18:53:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida