Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Seyfi Dingil Gübretaş Yöneticilerini Ağırladı

İskenderun Gübretaş Fabrikası Genel Müdür Yardımcısı Metin Özyünel ve Tesis Müdürü Ali Aslan Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

 

İŞDÜNYASININ YANINDAYIZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “İskenderun her anlamda gelişen ve büyüyen bir şehir. İskenderun’da her zaman iş dünyası ile hep birlikte kentimizin gelişmesi adına üzerimize düşen görevi yerine getirmeye hazırız. Bölgemizdeki istihdamı ve yatırımları üstlenen işadamlarımızı çok önemsiyoruz. Bölgenin kalkınması ve gelişmesi noktasında elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

 

HER ZAMAN DİYALOG HALİNDEYİZ

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, iş dünyasının temsilcileri ile her zaman iletişim halinde olduklarını belirterek,” Sizlerin görüşlerini önerilerinizi her zaman önemsiyoruz. İskenderun geleceği adına her birlikte hareket etmemiz gerekiyor. Bölgede istihdamı arttırmak için, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunma noktasında sanayicimizle, ihracatçılarımız ile işbirliğine hazırız. Yeter ki ülkemiz ve bölgemiz kalkınsın” diye konuştu.

 

Özyünel ve Aslan ise fabrikanın çalışmaları hakkında bilgiler vererek çalışmalarında Başkan Seyfi Dingil’e başarılar dilediler.

 


11.01.2017 19:33:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida