Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Bahçeşehir’in TEOG Başarısı

      Bahçeşehir Okulları İskenderun Kampüsü'nde 8. sınıfta okuyan 72 öğrenciden 4'ü 120 soruda 120 doğru cevap vererek büyük bir başarıya imza attı.

      Okulun başarı ortalamasının 94,23 olduğu sınavda Gülnisa Falay, Simay Duduoğlu, Sait Kaçmaz ve Yaman Bora Otuzbir, 120 soruyu da doğru cevapladı. Ortalama doğru cevap sayısı 112,82 olan Bahçeşehir Okulları İskenderun Kampüsü, hem tek tek derslerde hem de tüm sınav düzeyinde Türkiye başarı ortalamasının üzerine çıktı.
Tüm soruları doğru cevaplayan öğrenciler başarılarının anahtarı olarak, Bahçeşehir Okullarında uygulanan Ulusal Sınavlara Hazırlık Programının devamı olarak akşam eve gittiklerinde planlı, düzenli çalışmak ve ders tekrarlarını günlük olarak yapmayı gösterdi.

      KAYMAKAMA ZİYARET

      Teog’da alınan başarıyı paylaşmak ve verdikleri desteklere teşekkür etmek için Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Mustafa Uçan, Ortaokul Müdür Yardımcısı Fuat Çiçek, Kurumsal İletişim Yöneticisi Defne Turan ile öğrenciler Belen Kaymakamı Abdulazizi Aydın, Belediye Başkanı Adnan Vurucu ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Şahan'ı makamlarında ziyaret etti.
Gülnisa Falay, Simay Duduoğlu, Sait Kaçmaz ve Yaman Bora Otuzbir’in başarıları ile Hatay başarı ortalamasının üzerine çıkaran, ilçeler sıralamasında da Defne İlçesinin ardından 0,05 puanlık bir farkla ikinciliğe yükselmesinde büyük pay sahibi olan Bahçeşehir Okulu öğrenci ve yöneticilerini kutlayan Kaymakam Aydın, gösterdikleri başarıyla gurur duyduklarını, devamını dilediklerini söyledi.


12.01.2017 9:44:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida