Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Sevgi evleri çocuklarına İftar

      İskenderun Adliyesi Hakim ve Savcılarının düzenlemiş olduğu '40 çocuk 40 hayal' projesinde Sevgi Evleri çocukları iftarda buluştu.

 

      İskenderun Hacı Pervin Tosyalı Sevgi Evlerinde '40 çocuk 40 hayal' projesinin bu yıl üçüncüsü gerçekleştirildi. Sevgi evleri bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine Payas Kaymakamı Hakan Kılınçkaya, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Türkay Dereli, İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Deniz Üs Komutanı Albay Aykan Tekin, İskenderun Müftüsü Mehmet Taşkan, Hatay Barosu Başkanı Mehmet Dönmez, Hatay Barosu Başkan Yardımcısı Mehmet Asıl, İskenderun Adliyesi Hakim ve Savcıları ile kurum çalışanları katıldı.

 

      Proje kapsamında düzenlenen iftar yemeği akabinde çocuklarla yakından ilgilenen ve onlarla sohbet eden protokol üyeleri ve eşleri ile davetliler hediyeler verdiler.


14.06.2017 17:10:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida