Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Belenli kadın girişimciler sertifikalarını aldı

Belen Belediyesi, DOĞAKA ve KOSGEB’in işbirliğinde düzenlenen, Yeni Girişimci Eğitim Kursu’nu tamamlayan kursiyerler, törenle sertifikalarını aldı.

 

Sertifika törenine Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, DOĞAKA Hatay Yatırım Ofis Koordinatörü Cenk Özbaykal ve sertifika almaya hak kazanan kursiyerler katıldı.

 

Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Belen Belediyesi, KOSGEB ve DOĞAKA işbirliğinde yeni iş kurmak isteyen girişimcilere kapı aralamayı sürdürdüklerini belirtti.

 

Vurucu, “İnsanların iş sahibi olmasının önemini hepimiz biliyoruz. İş olursa insanlarımızın yiyecek bir lokma aşı olur. Bu kursumuzu başarıyla tamamlayan kursiyerlerimiz aldıkları bu belgelerle; ekonomiye ve aile bütçelerine katkı sunmanın mutluluğunu yaşayacaklar. Bende esnaf kökenli biriyim, girişimciliğin öneminin farkındayım. Peygamber efendimizin hadislerinde de gibi “rızkın onda dokuzu ticarettedir” şeklinde konuştu.

 

Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın ve DOĞAKA Hatay Yatırım Ofis Koordinatörü Cenk Özbaykal’da kursiyerlere iyi dileklerini ileterek, iş hayatlarında başarılar diledi.


14.06.2017 18:12:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida