Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Step Green Projesi HATMEK kursiyerlerine anlatıldı

      Hatay’da faaliyete girecek olan Avrupa Birliği Horizon 2020 Projesi Step Green platformunun tanıtımı Büyükşehir Belediyesi Mesleki Eğitim Merkezi (HATMEK) İskenderun şubesinde gerçekleşti.

 

      Hatay’ın gelişimini destekleme ve marka bir değer oluşturulması yolunda paydaşların fikirleriyle ulusal ve uluslararası projeler üreten Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB), ‘Gençlerin Çevre Sorunlarına Toplumsal ve Politik Katılım Platformu’ (STEP) projesini İskenderun HATMEK'te eğitim gören kursiyerlerle paylaştı.

 

      Çevre sorunları ile alakalı kararlar verilmesi amacıyla toplumsal katılımın sağlanmasını hedefleyen yetkililer, önemli bir proje olan Step Green’in Hatay’a olan katkısını kursiyerlere anlatarak platform hakkında da bilgiler verdi.

 

      HBB ekipleri tarafından, kursiyerlere yönelik gerçekleştirilen sunumda proje tanıtımı yapılarak, bireylerin projede yer alabilmek için kullanabileceği sitenin giriş adımları anlatıldı. 


15.06.2017 13:33:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida