Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

jandarmadan 178. Yıl hediyesi…

      Türkiye’de kuruluşunun 178. yıldönümünü kutlayan İskenderun İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı Sarıseki Jandarma Karakolu personeli yol kontrol uygulamasında çok güzel bir etkinliğe imza attı.

 

      Sabah saatlerinden itibaren yol kenarında bekleyen jandarma ekipleri, geçen otomobilleri durdurdu, araçların içerisinde yolculuk yapanlar önce heyecanlandığı görüldü. Ancak jandarma timlerinin araç içinde bulunanların ellerini teker teker sıkmasıyla güzler güldü.

 

      Jandarma personeli durdurduğu her araç çerisindekilere Türk Jandarma Teşkilatının 178 yıldır sınır ve iç güvenlik hizmeti verdiğine işaret ederken huzur ve güvenlik içen görev yaptıklarını iletti. Etkinlik süresince durdurulan araçlardaki çocuklara yap-boz, etiket, boyama kitabı gibi armağanlar verildi, oruç olmayanlara çikolata ikramında bulunuldu.

 

      Araç sürücüleri, “Her zaman bizleri kollayan, koruyan ve uyaran jandarmamızın kuruluş yıldönümünü kutluyoruz. Bizlere, hata yaptığımız düşüncesiyle ceza yazılacağını beklerken, armağanlar vermeleri çok mutlu etti. Allah onları başımızdan eksik etmesin. Güçleri daim olsun” dediler.

 

      Bu arada jandarma ekipleri, sürücülere trafik kurallarına mutlak şekilde uymaları uyarısında da bulunmayı ihmal etmedi.


15.06.2017 13:50:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida