Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

42 spor eğitmeni yaz okullunda görev aldı…  

      İskenderun Belediyesi yaz spor okulları kapsamında görev yapacak 42 spor eğitmeni Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e spora verdiği katkıdan dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular.

 

      İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, gençlerin spora yönelmesinin büyük önem taşıdığını belirtti.

 

      GENÇLERİN SPORA YÖNLENMESİ ÖNEMLİ

      Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Bu tür yaz okulları sayesinde gençlerimizi ve çocuklarımızı spora alıştırıp, sokağın kötü etkilerinden de uzak tutmuş oluruz. Spor yapmak insanın sağlığını korumanın yanında bedenini ve ruhunu da dinlendirir. Yaz spor okullarında görev alacak olan spor hocalarımıza ve sporcu kardeşlerime başarılar diliyorum. Umarım geleceğin sporcuları İskenderun’dan yetişir” dedi.

 

      Sağlıklı yaşam başta olmak üzere sporun her anlamda önemli olduğunu vurgulayan Başkan Seyfi Dingil, ”Sporu yaygınlaştırmak ve herkesin spor yapmasını sağlamak, teşvik etmek amacıyla sporu desteklemek gerekiyor. Her türlü branşta spor çok önemli. Özellikle gençlerimizi sporla tanıştırmak ve en azından bir spor dalına yönlendirmek hem onların yaşam kalitelerini artırmak hem de sağlıklı gelecek nesiller açısından olmazsa olmaz. Bu anlamda İskenderun Belediyesi olarak bizde elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” diye konuştu.

 

      İskenderun Belediyesi spor koordinatörü Levent Erköse ve spor hocaları da spora ve sporcuya desteklerinden dolayı Başkan Seyfi Dingil’e teşekkür ettiler.

 


15.06.2017 23:37:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida