Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Sahile ‘Rip akıntısı var’ uyarı tabelası

      Hatay’ın Samandağ ilçesinde Belediye Zabıta Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü işbirliğiyle Çevlik -Deniz ve Meydan mahallesi sahiline boğulmalara karşı halkı bilgilendirici ve uyarıcı levhalar konuldu.

 

      Yaz mevsiminde sıkça yaşanan boğulma olaylarına karşı Samandağ’da önlemler geliştirmek için ilgililer harekete geçti. Yazın deniz mevsiminde yaşanan boğulma olaylarının önüne geçmek amacıyla Samandağ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Fen İşleri müdürlüğü deniz kenarlarına eğitici ve uyarıcı tabelalar koydu.

 

      Belediye yetkilileri denizlerde boğulmaları engellemek ve vatandaşları bilinçlendirmek suretiyle Deniz, Çevlik ve Meydan mahallelerindeki plaja tabela koyulduğunu, her tabelanın ayrı bir bilgilendirme taşıdığını söylediler.

 

      Samandağ’da en fazla boğulma olaylarının rip akıntılarından kaynaklandığına vurgu yapılarak özellikle tabelalarda bu konuda bilgilendirmelere yer verildiği dikkat çekti. 


16.06.2017 0:54:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida