Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

İsdemir’de Çelik-İş yeniden yetkili Sendika…

      Türkiye çelik sektörünün önemli oyuncusu İsdemir’de uzun yıllar işçi hakları konusunda büyük mücadeleler veren ve son üç yıldır yetki kargaşası yaşayan Çelik-İş Sendikası’nın yetkisini Yargıtay’ın da onadığı bildirildi.

 

      Sendikası İskenderun Şubesinde birlik ve beraberlik, azim ve inancın sevinci ile üyeler Yetkili sendika olmanın onurunu ve gurunu yaşıyor. Genel merkezden gelen son yetki sürecini kamuoyuna Çelik İş sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Demir ile Şube sekreteri Mehmet Güngör sosyal medya üzerinden paylaştı.

 

      Genel Yönetim Kurulu Adına Genel Başkan Yunus Değirmenci’nin açıklamasında şunlar kaydedildi: “Yaklaşık 3 yıldır devam eden İsdemir Yetki Davasında Çelik-İs Sendikasının 03.09.2014 tarihinde yaptığı yetki bas vurusundaki yeterli çoğunluğa sahip olduğuna dair Hatay İs Mahkemesi'nin verdiği karar Yargıtay tarafından onanmıştır. İsdemır'de yetki Çelik-İş Sendikasınındır. İş yerimize, Üyelerimize ve Sendikamıza hayırlı olsun. Yasasın İşçilerin Birliği, Yasasın Hak-İs, Yasasın Çelik-İş”

 

      Bu arada Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube sekreteri Mehmet Güngör sendika binasında yönetim kurulu ile bir araya gelerek, yeni üyelere de hayırlı olsun mesajında bulundu.

 

      Çelik-İş Sendikası olarak şimdi birlik zamanı olduğunu ifade eden Güngör, “El birliği ile çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. İşçilerimiz varsa biz de varız. Bizler sizlerle daha da güçlü olacağız. Hep birlikte daha güzel günler için güçlü birlikteliklerle sendikamızı ve emekçi kardeşlerimizi daha iyi günler bekliyor” dedi. 


16.06.2017 17:25:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida