Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Türk Kızılay'ı Kan bağışçılarını onurlandırdı...

      Türk Kızılay’ı İskenderun şubesi 14 Haziran "Dünya Gönüllü Kan Bağışçıları Günü" dolayısıyla düzenlediği iftar programında konuk ettiği bağışçılardan belirli sayıyı geçenleri onurlandırdı.

 

      Yelken Kulübünde gerçekleştirilen iftar yemeği programına Hatay Vali Yardımcısı Erol Özkan, Payas Kaymakamı ve İskenderun Kaymakam Vekili Hakan Kılınçkaya, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İSTE Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Selçuk Mıstıkoğlu, İlçe Müftüsü Mehmet Taştan, Hatay Şube Başkanları, Kızılay Bağışçıları katıldı.

 

      Dünya Gönüllü Kan Bağışçıları Günü dolayısıyla Türk Kızılay’ı İskenderun Şube Başkanı Ümit Günay'ın ev sahipliğinde verilen iftar davetinde Kan Bağışları nedeniyle kendilerine Plaket, Altın ve Gümüş madalya tevdi edilen Kan Bağışçıları da hazır bulundu.

 

      İlçe Müftüsü Mehmet Taştan tarafından okunan Kur’an tilaveti ve dualar sonrası yapılan iftar yemeğinde Şube Başkanı Ümit Günay ve Kaymakam Hakan Kılınçkaya kan bağışının önemini belirten ve bağışçılara teşekkür eden bir konuşma yaptılar.

 

      Yaptıkları kan bağışlarla çok sayıda insana hayat verenlerden 45 kez kan bağışında bulunan 7 kişiye plaket, 35 kez kan bağışında bulunan 18 kişiye altın madalya, 25 kez kan bağışında bulunan 43 kişiye de gümüş madalyaları protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

 


17.06.2017 0:41:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Videoyu İndir
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida