Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Özel Otomobil Polis aracına Çarptı!

      Hatay’ın İskenderun ilçesi E91 Karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında özel otomobil ile polis aracı çarpıştı. Maddi hasarlı kazada özel otomobilin sürücüsü yaralandı.  

 

      Edinilen bilgilere göre kaza E91 karayolu üzerinde İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü kavşağında sabah saatlerinde meydana geldi. Adana istikametinde gitmekte olan sivil polis aracı normal seyrinde giderken Sakarya Mahallesi Orman İşletme Müdürlüğü yönünden gelen ve tali yoldan ana yola çıkan özel otomobilin çarpması sonucu kaza oluştu. Kavşakta polis aracı ise ters istikamete geçip kaldırıma çarparak dura bildi.

 

      Kaza sonrası bölgede trafik akışı yavaşladı, yoldan geçen diğer sürücüler ise hemen kazaya karışan vatandaşların yanına gitti. Olay yerine çağrılan Trafik polisleri de çevre güvenliği önlemi aldı.

 

      Bu arada olay yerine çağırılan 112 Acil Sağlık ekipleri ise polis aracına çarpan otomobilin yaralanan sürücüsüne olay yerinde ilk müdahaleyi yaptı ve yaralı sürücü ambulansla hastaneye sevk edildi. Kazayla ilgili polis soruşturma başlattı.

 


17.06.2017 15:05:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida