Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

Meydan grup şampiyonluğunu kaptırmadı

      Hatay 33. Erhan Aksay Futbol Turnuvası Körfez (A) grubunda rakibi Tiryaki İletişim ile oynadığı karşılaşmada sahadan 0-0 beraber ayrılan Meydan Mahallesi Yardımlaşma Derneği takımı bu yıl da şampiyonluğu kimseye kaptırmadı.  

 

      Her karşılaşmada tribünde karnaval coşkusu yaşatan turnuvanın en mücadeleci, savaşçı takımı, aynı zamanda en renkli ve coşkulu taraftarına sahip İskenderun Meydan Mahallesi Yardımlaşma Derneği Körfez (A) grubu şampiyonluğunu belirleyen karşılaşmaya 700 civarındaki taraftar topluluğu ile geldi.

 

      İskenderun Beş Temmuz dış sahasında oynanan maçın başından sonuna kadar 12. İtici güç olarak tüm ihtişamıyla sahadaki takımını ateşleyen taraftar topluluğu müthiş enerjisiyle yine dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

 

      Hatay bölgesi hakemlerinden Erkan Türemiş, Enes Çolak ile Oğulcan Yabanabat'ın yönettiği ve 0-0 berabere sonuçlanan karşılaşmada her iki takım da sahada tam bir taktik savaşı uyguladı. Her iki takımın da katı defans stratejisi, forvet oyuncularını zorladı. Maçın ikinci yarısının ilk çeyreği ile son dakikalarda Meydan ekibi geliştirdiği iki güzel atakta top, kaleci engelini geçemedi. Maç başladığı gibi 0-0’lık skorla sonuçlandı. Aldığı tek puanla 11 puan toplayan Meydan Mahallesi Yardımlaşma Derneği Körfez (A) grubundan Şampiyon olarak çıktı. Rakibi Tiryaki İletişim de 10 puanla ikinci olarak finallerde oynama hakkını korudu.

 

      Maçın başında, ortasın ve sonunda 700 civarındaki Meydan Mahallesi Yardımlaşma Derneği taraftarları grup şampiyonluğunu havai fişek gösterisi ve Meşale yakarak kutladı.

 


18.06.2017 17:46:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida