Palmiye Hastanesi Ramazan Bayramı  

 
Ercan Gida

Ziyaretçi Defteri

halil ibrahim

kaldırımdaki ağaçlar neden budanmıyor çok merak ediyorum
bu kaldırımlar ne zaman yapılacak kuaförler caddesinde kaldırımlara araç parkediyorlar inanmazsanız bir geçin bakın arabalar kaldırımda yayala...

Oku  |  Yaz

“Yapılandırma Fırsatını Değerlendirin”

      Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol ve SGK Hatay İl Müdürü Hamit Bal, borçların yeniden yapılandırılması ile ilgili mükelleflere ortak çağrıda bulunarak fırsatı değerlendirmelerini istediler.

 

      İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘7020 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılması hakkındaki kanun’ ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

 

      İTSO Halil Şahin Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol ve SGK Hatay İl Müdürü Hamit Bal konuşmacı olarak katıldılar. Açılış konuşması yapan İTSO Meclis Başkanı Servet Ugutmen hükümetimin, Maliye Bakanlığının ve Sosyal Güvenlik Kurumun geçmiş dönemdeki borçları yapılandırma fırsatının önemli olduğunu belirterek “Mükelleflerimizin bu süreyi iyi değerlendirmelerini temenni ediyoruz” dedi.

 

      İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Merih Hasan Yıldırım ise, 7636 sayılı yasanın eksikliklerini gidermek amacıyla çıkan bu yasanın mükellefler açısından çok iyi olduğunu kaydederek “Bu güne kadar borçlarını ödeyemeyen mükelleflerimizin yeni bir imkana kavuştu. Geçmiş aylardaki 7636 sayılı yasadan sonraki dönemden 31 Temmuza kadar olan zaman dilimindeki borçların yapılandırılması konusunda yeni bir imkan. Bunun dışında çok geniş kapsamlı bir af olduğu için mükelleflerimize çok büyük bir fırsat. Su parasından tutun da çiftçinin elektrik parasına, trafik cezalarına kadar çok geniş bir yelpazede af uygulaması var. Bu fırsatın çok iyi değerlendirilmesi gerekiyor” diye konuştu.

 

      Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol ile SGK Hatay İl Müdürü Hamit Bal da, katılımcılara sine vizyon destekli olarak ‘7020 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılması hakkındaki kanun’ ile ilgili detaylı bilgiler verdiler.

 

      Toplantıya İskenderun SGK Müdürü Bilgin Çam, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Yönetimi, Meclis üyeleri, Mali müşavirler, iş adamları ile davetliler katıldı.

 


19.06.2017 16:14:00

Arkadaşına Gönder
Yorum Yaz
Yazdır
Yorum (0)
  Pegem
Pegem
Ercan Gida